• Օնկոգինեկոլոգիայի կլինիկա
    Օնկոգինեկոլոգիայի կլինիկա
  • Վիրաբուժական կլինիկա. ընդհանուր և Էնդոսկոպիկ վիրաբուժության թիվ 2 բաժանմունք
    Վիրաբուժական կլինիկա. ընդհանուր և Էնդոսկոպիկ վիրաբուժության թիվ 2 բաժանմունք
  • Վիրաբուժական կլինիկա. ընդհանուր և լապարասկոպիկ վիրաբուժության բաժանմունք N1
    Վիրաբուժական կլինիկա. ընդհանուր և լապարասկոպիկ վիրաբուժության բաժանմունք N1
  • Վիրաբուժական կլինիկա. վնասվածքաբանության և օրթոպեդիայի բաժանմունք
    Վիրաբուժական կլինիկա. վնասվածքաբանության և օրթոպեդիայի բաժանմունք
  • Վիրաբուժական կլինիկա. ընդհանուր և Էնդոսկոպիկ վիրաբուժության թիվ 2 բաժանմունք
    Վիրաբուժական կլինիկա. ընդհանուր և Էնդոսկոպիկ վիրաբուժության թիվ 2 բաժանմունք
  • Ակնաբուժական կլինիկա
    Ակնաբուժական կլինիկա
  • Ակնաբուժական կլինիկա
    Ակնաբուժական կլինիկա
  • Թերապևտիկ կլինիկա. թոքաբանության բաժանմունք
    Թերապևտիկ կլինիկա. թոքաբանության բաժանմունք
  • Նաիրի-Կոքսա կլինիկա
    Նաիրի-Կոքսա կլինիկա
  • Ստոմատոլոգիական կլինիկա
    Ստոմատոլոգիական կլինիկա
  • Ինտենսիվ թերապիայի և վերակենդանացման բաժանմունք
    Ինտենսիվ թերապիայի և վերակենդանացման բաժանմունք
  • Վիրաբուժական կլինիկա. վիրահատարան
    Վիրաբուժական կլինիկա. վիրահատարան
  • Թերապևտիկ կլինիկա. անոթանյարդաբանական բաժանմունք
    Թերապևտիկ կլինիկա. անոթանյարդաբանական բաժանմունք

Մասնագետների խորհուրդ

Անատոլի Սերգեի Գնունի
Անատոլի Սերգեի Գնունի

Գործադիր տնօրեն, Ինտենսիվ թերապիայի և վերակենդանացման բաժանմունքի վարիչ

Մասնագիտություն
անեսթեզիոլոգ-ռեանիմատոլոգ
գրել
Աիդա Յուրիի Խեդոյան
Աիդա Յուրիի Խեդոյան

Ախտորոշման ծառայության գծով տնօրենի տեղակալ

Մասնագիտություն
ռադիոլոգ
գրել
Նոնա Համլետի  Մարտիրոսյան
Նոնա Համլետի Մարտիրոսյան

Թերապևտիկ ծառայությունների գծով փոխտնօրեն

Մասնագիտություն
էնդոկրինոլոգ
Գիտական աստիճան
բ․գ․թ․
գրել
Անդրանիկ Իսրայելի Ադամյան
Անդրանիկ Իսրայելի Ադամյան

Ընդհանուր և լապարասկոպիկ վիրաբուժության բաժանմունք N1 բաժնի վարիչ

Մասնագիտություն
վիրաբույժ
Գիտական աստիճան
բ.գ.դ.
Կոչում
պրոֆեսոր
գրել
Սամվել Չուբարի Զաքարյան
Սամվել Չուբարի Զաքարյան

Ընդհանուր և Էնդոսկոպիկ վիրաբուժության թիվ 2 բաժանմունքի վարիչ

Մասնագիտություն
վիրաբույժ
Կոչում
բ․գ․թ․
գրել
Արտեմ Ստեփանյան
Արտեմ Ստեփանյան

Օնկոգինեկոլոգիական ծառայության ղեկավար

Մասնագիտություն
օնկոգինեկոլոգ
Գիտական աստիճան
բ․գ․թ․
գրել
Գնել Գեորգիի Անանյան
Գնել Գեորգիի Անանյան

ՔԿԱ և աուդիոլոգիական ծառայությունների ղեկավար

Մասնագիտություն
քիթ-կոկորդ-ականջաբան
Գիտական աստիճան
բ․գ․թ․
Կոչում
դոցենտ
գրել
Արման Պարգևի  Հակոբյան
Արման Պարգևի Հակոբյան

Էնդոսկոպիկ նյարդավիրաբուժության և ողնաշարի վիրաբուժության ծառայության ղեկավար

Մասնագիտություն
նյարդավիրաբույժ
Գիտական աստիճան
բ․գ․դ․
գրել
Լևոն Գրիգորիի Բադալյան
Լևոն Գրիգորիի Բադալյան

Քիմիոթերապիայի բաժանմունքի ղեկավար

Մասնագիտություն
ուռուցքաբան
Կոչում
բ․գ․թ․
գրել
Հենրի Օսիպի Բակունց
Հենրի Օսիպի Բակունց

Անոթանյարդաբանական ծառայության ղեկավար

Մասնագիտություն
նյարդաբան
Գիտական աստիճան
բ․գ․դ․
Կոչում
պրոֆեսոր
գրել
Արմեն Կառլենի Վասիլյան
Արմեն Կառլենի Վասիլյան

ՄՌՏ Բաժնի վարիչ

Մասնագիտություն
ռադիոլոգ
գրել
Ալլա Բաբկենի Հարությունյան
Ալլա Բաբկենի Հարությունյան

ՈՒՁՀ բաժնի վարիչ

Մասնագիտություն
սոնոգրաֆիստ
գրել
Գալուստ Հարությունի Գալուստյան
Գալուստ Հարությունի Գալուստյան

Օրթոպեդիկ ուռուցքաբանության և ոսկրային ախտաբանության կլինիկայի ղեկավար

Մասնագիտություն
ուռուցքաբան-օրթոպեդ
գրել
Վարդգես Ռուբենի Կանայան
Վարդգես Ռուբենի Կանայան

Էնդոսկոպիկ ախտորոշման բաժանմունքի ղեկավար

Մասնագիտություն
էնդոսկոպիստ
գրել
Հայկ Դավիթի Ենոքյան
Հայկ Դավիթի Ենոքյան

Պլաստիկ և դիմածնոտային վիրաբուժության ծառայության ղեկավար

Մասնագիտություն
պլաստիկ վիրաբույժ
Գիտական աստիճան
բ․ գ․ թ․
Կոչում
դոցենտ
գրել
Կոստան Սամվելի Ղալումյան
Կոստան Սամվելի Ղալումյան

Ախտորոշման կլինիկայի ղեկավար

Մասնագիտություն
ռադիոլոգ
գրել
Արմեն Վաղարշակի Ադամյան
Արմեն Վաղարշակի Ադամյան

Ուրոլոգիական ծառայության ղեկավար

Մասնագիտություն
ուրոլոգ
Գիտական աստիճան
բ.գ.թ.
գրել